Укр
Головна arrow Про компанію
Головне меню

 


Шановні Пані та Панове!

Ми раді вітати Вас на сайті фінансової Групи компаній "IQ"!

Група компаній "IQ" надає фізичним та юридичним особам повний набір послуг на фінансовому ринку України в будь-якому регіоні України, а саме:

• здійснення управління фінансовими ресурсами клієнтів;
• здійснення операції з цінними паперами, у тому числі за допомогою створених для цього венчурних інвестиційних фондів;
• здійснення недержавного пенсійного забезпечення підприємств та фізичних осіб від імені багатьох недержавних пенсійних фондів;

До складу Групи компаній "IQ" входять: Компанія з управління активами «IQ - Technology»; Торговець цінними паперами «IQ - BROK»; Фінансова компанія «IQ - Finance».

Компанія з управління активами «IQ – Technology» здійснює діяльність з управління активами інвестиційних і пенсійних фондів, а також адміністрування недержавних пенсійних фондів.

Компанія "IQ - BROK" пропонує своїм клієнтам послуги з організації випуску цінних паперів, купівлі-продажу цінних паперів на фондових біржах, брокерське обслуговування, управління інвестиційним портфелем, послуги маркет-мейкера тощо.

Важливою перевагою Групи компаній "IQ" є висококваліфікований персонал. Кожен працівник компанії має високу професійну майстерність. До кожного клієнта ми маємо індивідуальній підхід. Керівництво групи має багаторічний досвід діяльності з управління активами, набутий в процесі управління інвестиційними і взаємними фондами інвестиційних компаній, а також створення і функціонування недержавних пенсійних фондів.

До співробітництва з нашою Групою компаній "IQ" залучені провідні вітчизняні фахівці з питань недержавного пенсійного забезпечення з числа авторів Законів України «Про недержавне пенсійне забезпечення» і «Про інститути спільного інвестування».

Методологічне супроводження діяльності Групи компаній "IQ" здійснює Український інститут розвитку фондового ринку, визначений навчально-методичним центром Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.

Високий професійний рівень і репутація Групи компаній "IQ", а також політична та економічна незалежність від фінансово-промислових угруповань забезпечує якість надання наших послуг і ефективність співробітництва з нашими клієнтами.

Нашою перевагою є спрямованість на багаторічну працю, намір постійно розширювати частку ринку, яку займає група.

Співробітництво задля зростання добробуту наших клієнтів – головна мета нашої Компанії. Необхідно зазначити, що наше процвітання і достаток наших клієнтів нерозривно пов’язані між собою. Ми дякуємо Вам за проявлений інтерес до фінансової групи IQ і надіємося на тісну співпрацю з Вами!

З найкращими побажаннями
Виконавчий директор
ТОВ «КУА «IQ-Technology»
Таміла Іщук