Укр
Пенсійне забезпечення arrow Чому IQ?
Головне меню

 


Компанія з управління активами «IQ – Technology» створена в 2003 році з метою здійснення діяльності з управління активами інвестиційних і пенсійних фондів, а також адміністрування недержавних пенсійних фондів.

У грудні 2003 року Компанія одержала ліцензію Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку на здійснення діяльності з управління активами інститутів спільного інвестування.

У березні 2004 року, в зв'язку з розширенням діяльності, Компанія одержала ліцензію Державної комісії з цінних паперів і фондового ринку на здійснення діяльності з управління активами пенсійних фондів.

У листопаді 2004 року Компанія стала одним з перших трьох ліцензованих адміністраторів недержавних пенсійних фондів, які отримали ліцензію Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України.

Управління активами недержавних пенсійних фондів Компанія може здійснювати без вартісних обмежень.

До співробітництва з Компанією залучені провідні вітчизняні фахівці з питань недержавного пенсійного забезпечення з числа авторів Законів України «Про недержавне пенсійне забезпечення», «Про інститути спільного інвестування (пайові та корпоративні інвестиційні фонди)», «Про інститути спільного інвестування».

Високий професійний рівень і бездоганна репутація персоналу Компанії, а також її політична та економічна незалежність від фінансово-промислових угруповань може забезпечити якість наших послуг і ефективність співробітництва з клієнтами.